Co na ścianę do przedpokoju?

Przedpokój jest miejscem w naszym domu, które wszyscy widzą. Tu rozbierają się goście, których zaprosimy. Tu wchodzi listonosz z przesyłką. Jak zaaranżować przedpokój, by wyglądał ciekawie i już od drzwi zachęcał do obejrzenia mieszkania? 

Tynki ozdobne

Tynki ozdobne są idealnym rozwiązaniem, które świetnie sprawdzi się w przedpokoju. Mamy bardzo wiele możliwości. Tynki strukturalne mają bardzo zróżnicowana fakturę oraz kolorystykę. Mogą być połyskliwe lub matowe, jednokolorowe lub wielokolorowe, o mocnej strukturze lub delikatne. Wybór jest naprawdę duży i każdy jest w stanie wybrać coś, co go zainspiruje. 

Płytki kamieniopodobne

Idealnie imitują naturalny kamień. Wykonane są z betonu bądź gipsu. Płytki kamieniopodobne od lat goszczą w naszych przedpokojach i świetnie się sprawdzają. Dzięki swojej zróżnicowanej kolorystyce, ciekawej fakturze podbiły serca właścicieli mieszkań. 

Płytki kamieniopodobne mają jeszcze jedną zaletę. Można je przemalować. Jest to idealny pomysł na niedrogą i łatwą zmianę aranżacji przedpokoju. W tej wersji biała cegła bije rekordy popularności.  

Fototapeta

Kolejnym pomysłem na ożywienie przedpokoju jest fototapeta. Jeszcze do niedawna najpopularniejsze były elementy architektury, krajobrazy miast, czy przyrody. Obecnie coraz częściej decydujemy się na tapetę 3D, gdzie dominują geometryczne wzory. 

Ciekawa ściana w przedpokoju będzie przyciągała wzrok i nada wnętrzu ciekawego, niebanalnego wyglądu, który sprawi, że nasze mieszkanie będzie warte zapamiętania.

Płytki kamieniopodobne można nabyć pod adresem: https://www.ekspercilazienek.pl/plytki-kamieniopodobne