Gdzie postawić hoker?

Hokery to wysokie krzesła, które zazwyczaj wyposażone są w jedną, mocną metalową podstawę. Bardzo często przypominają krzesła barowe, które tak popularne są w wielu barach. Obecnie, w wielu kuchniach również stosuje się hokery kuchenne, ze względu na to, iż zajmują niewiele miejsca, są wygodne i praktyczne. Co warto o nich wiedzieć? Gdzie je najlepiej postawić? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

1. Hokery do kuchni

Hokery do kuchni słyną z bardzo ciekawego designu, przyjemnego materiału, a ich główną zaletą jest to, że zajmują niewiele miejsca. Obecnie, w kuchniach – przy blatach lub wyspach kuchennych stosuje się zazwyczaj 2-3 hokery. Mieszkańcy mogą zasiąść i napić się kawy lub zjeść posiłek. To praktyczne i wygodne rozwiązanie, które zajmuje bardzo mało miejsca.

hoker kuchenny
Kliknij w obrazek i przejdź do sklepu z hokerami kuchennymi

2. Modne hokery

Projektanci cały czas prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych i różnorodnych wzorów hokerów. Modne są hokery obrotowe, wykonane z prawdziwej skóry lub materiałów skóropodobnych. Niektórzy stawiają na przyjemniejszy materiał i wybierają modele wykończone welurem lub satyną. Najlepszym rozwiązaniem do wyspy kuchennej lub samego blatu jest hoker regulowany – dzięki rączce użytkownik może ustawić odpowiednią wysokość.

Hokery kuchenne zdecydowanie warte są uwagi tych osób, które muszą urządzić małe przestrzenie. W każdej chwili można je również przenieść. schować. Wiele osób korzysta z nich nie tylko w kuchni, ale i wówczas, gdy jest w domu więcej gości i brakuje dodatkowych miejsc do siedzenia. Są wygodne, więc świetnie się sprawdzają także na imprezach.