Jak wybrać fronty do mebli kuchennych?

Wybór zabudowy kuchennej do zawsze spore wyzwanie dla każdego, kto właśnie robi większy remont w kuchni lub wymienia meble. To właśnie fronty meblowe wpływają na ostateczny wygląd zabudowy. Co jest modne w tym roku? Czy na horyzoncie pojawiają się jakieś nowe trendy dotyczące frontów? Garść inspirujących porad poniżej.

Fronty meblowe z płyty MDF na wysoki połysk

Wciąż ogromną popularnością w Polsce cieszą się fronty meblowe z płyty MDF na wysoki połysk w kolorze białym. Tego typu zabudowa kuchenna świetnie prezentuje się nawet w małych kuchniach, bo wizualnie powiększa przestrzeń. Fronty na wysoki połysk z płyty MDF sprawdzają się wtedy, gdy chce się uzyskać efekt jednolitej tafli mebli w kuchni. Białe meble to najczęstszy wybór, ale popularnością cieszą się również też odcieniach szarości i antracytu. Ciemna zabudowa kuchenna to zresztą zupełnie nowy trend, który coraz częściej pojawia się w polskich domach.

Ciemne fronty meblowe do kuchni

Chociaż jasna kuchnia to spełnienie marzeń tak wielu Polek, w ostatnich latach przyjęły się również meble ciemne. Fronty meblowe w kolorze grafitowym czy szarym, a nawet fronty czarne, pięknie prezentują się w kuchniach urządzone w stylu industrialnym czy glamour. Ciemne meble są teraz bardzo w trendach, pięknie można je urozmaicić dobierając do nich na przykład gałki w kolorze złotym czy miedzianym. W ten sposób tworzy się naprawdę ponadczasowe i bardzo eleganckie połączenie.

Fronty meblowe dostępne w ofercie pod adresem: https://www.belmeb.pl/fronty-meblowe.html