Łazienka na wysoki połysk

Wiele osób każdego dnia staje przed dylematem jak urozmaicić wnętrze swojej łazienki. Oczywiście można postawić na różne ozdoby, ale prawdziwym strzałem w dziesiątkę może okazać się mozaika szklana.

A tobie co podpowiada wyobraźnia?

Mozaika może być na ścianach, na podłodze, a także na brodzikach, basenach, umywalkach nablatowych oraz jeszcze w innych miejscach, gdzie tylko podpowiada nam nasza wyobraźnia. Będą idealne jako listwy ozdobne, a także dekoracje lub uzupełnienia. Wiele osób stawia również na takie rozwiązania jak mozaika szklana – http://www.ekspercilazienek.pl/mozaiki-szklane w miejscach łączenia ze ścianą, z sufitem, a także na tych elementach, które stykają ze ścianą oraz na wszelkich nieregularnych powierzchniach jak na przykład łuki czy kolumny. Dzięki niej łatwiej jest podkreślić czy zaakcentować jakieś elementy.

Jaka będzie twoja mozaika szklana?

Dzisiaj dostępne są różne rodzaje mozaiki, jednym z popularniejszych są właśnie te szklane. Charakteryzują się one tym, że mogą być zarówno błyszczące jak i matowe, przezroczyste, a także z domieszkami metali szlachetnych dla bardziej wybrednych klientów czy z brokatem dla tych, którzy chcą swojej łazience nadać jeszcze większego blasku. Spotyka się też takie, które stworzone są ze szkła witrażowego. Chronią one przed wilgocią, więc na pewno sprawdzą się we wszystkich tych miejscach, które narażone są na kontakt z wodą. Możliwości jest wiele a sporo zależy od zasobności naszego portfela oraz od pomysłowości.

Obecnie cieszy się ona dużym zainteresowaniem, więc wciąż powstają nowe jej wersje czy rodzaje. Wszystko po to, abyśmy mogli przyjemnie spędzać czas i relaksować się w swojej łazience.