Oryginalne lustro heksagon – co warto wiedzieć?

Heksagony to bardzo popularne figury geometryczne, które są w stanie wprowadzić do wnętrza nieco dynamiki i nowoczesności. Wzory heksagonów wykorzystywane są przez projektantów od bardzo wielu lat i nie inaczej jest w dzisiejszych czasach. W ostatnim czasie jest duża modna na przykład na lustro heksagon, które idealnie pasować będzie nie tylko do nowoczesnej, ale również i klasycznej łazienki.

Gdzie można powiesić lustro?

Zakup oryginalnego lustra heksagon, to dopiero połowa drogi do sukcesu. Bardzo ważne jest również to, aby umiejętnie je powiesić w odpowiednim miejscu. W nowoczesnym salonie najlepszym miejscem dla lustra będzie ściana nad konsolą albo sofą. Lustra tego typu nie tylko optycznie powiększają wnętrze, ale mogą okazać się również najlepszą dekoracją. Salon jak powszechnie wiadomo jest najbardziej reprezentacyjną częścią naszego mieszkania, dlatego też warto postawić na designerskie dodatki z najwyższej światowej półki.

Porządna rama do lustra

Aby lustro heksagon https://bihome.pl/lustro-heksagon-feline-drewniane-duze–woood.html prezentowało się bardzo okazale należy postawić oczywiście na porządną ramę. To właśnie ten element uważany jest za synonim elegancji i dobrego smaku. Godne polecenia są przede wszystkim tłoczone ramy, które doskonale pasują do mieszkań urządzonych w stylu klasycznym lub glamour. Drewniane ramy są zarezerwowane z kolei dla zagorzałych miłośników minimalizmu i stylu skandynawskiego. Nie można zapominać również i o tym, że na rynku jest wiele firm, które oferują lustra bez ram.