Paletowe meble do przedpokoju

wyjątkowe meble z palet

W ostatnim czasie bardzo modne stało się wykorzystywanie palet do tworzenia bardzo oryginalnych mebli rożnego typu. Daje to wiele możliwości aranżacyjnych. Meble z palet sprawdzą się nie tylko w mieszkaniu ale i w ogrodzie. Dzięki paletom można stworzyć wyjątkowe i gustowne meble do przedpokoju.

Pomysł na wyjątkową aranżację

Palety są niezwykle uniwersalnym materiałem, dzięki czemu można je wykorzystywać na wielorakie sposoby. Na przykład mogą posłużyć do stworzenia oryginalnych mebli do przedpokoju, które idealnie komponują się zarówno z klasycznym jak i bardziej nowoczesnym wystrojem wnętrz. Drewno łatwo poddać obróbce, także kolorystycznej, co pozwala osiągnąć zaskakujące efekty aranżacyjne. Wystarczy pobudzić swoją wyobraźnię i zabrać się do dzieła.

Paletowe szafki na buty, siedzisko czy półki

Szafki i półki – podstawa mebli do przedpokoju, ułatwiających utrzymanie porządku. Z koli siedzisko przyda się do zakładania obuwia jak i półka na torebkę czy zakupy.

Szafki na buty wykonane z palet mogą przybrać różną postać:

  • postawionej lub zawieszonej całej palety – obuwie wsuwa się w przestrzenie pomiędzy deski, lub układa na wewnętrznej części palet na łączeniach;
  • stworzonej według własnych potrzeb szafki z półkami na obuwie z wykorzystaniem części palety.

To tylko przykłady, a tak na prawdę możliwości jest dużo więcej.
Podobnie jest w przypadku siedziska czy półek.

Do stworzenia oryginalnego siedziska wystarczą połączone ze sobą 2-3 palety. Na tak przygotowane siedzisko wystarczy położyć poduszki dekoracyjne. Wykorzystanie palet na półki to prosty sposób na porządek i dekorację.

Półki paletowe stojące mogą z powodzeniem tworzyć regał – gustowny mebel do przedpokoju. A na jego półki można postawić na przykład kosze wiklinowe – idealne na drobiazgi.

Więcej inspiracji na stronie – https://ragaba.pl/pol_m_Pomieszczenie_Przedpokoj-319.html