Zadbaj o domową elektronikę

Niemal każdy z nas posiada w domu telewizor. Zwykle jednak na zestaw audiowizualny nie składa się sam ekran. Doliczyć do niego należy jeszcze głośniki, dekoder, a czasami również konsolę do gier. Powstaje przez to prawdziwa plątanina kabli.

DUŻO KABLI – DUŻO PROBLEMÓW

Umówmy się, że kilometry przewodów, które zwisają spod telewizora, nie wyglądają najlepiej. Nie dość, że są podatne na zakurzenie, to jeszcze stanowią łakomy kąsek dla niektórych domowych pupili, na przykład królików. Dlatego należy zadbać o prawidłową ochronę okablowania. Idealnym rozwiązaniem jest zakup szafki RTV.

drewniana szafka RTV

WYGODA I FUNKCJONALNOŚĆ

Liczne przegrody i półki, które posiada każda szafka RTV, pozwalają na gustowne zamaskowanie kabli i ich segregację. Obszerność tego rodzaju zasobnika pozwala na rozdzielenie poszczególnych elementów instalacji i schowanie ich w różnych częściach mebla. Ponadto szafka RTV pozwala na przechowywanie płyt, kaset, padów do gry czy kabli USB w sąsiedztwie sprzętu audiowizualnego, co ułatwia korzystanie z jego dobrodziejstw.

Schowanie kabli oraz pudeł z przydatnymi przedmiotami do eleganckiej półki pozwala na uporządkowanie pomieszczenia. Dzięki temu zyskujemy komfortową przestrzeń do wypoczynku, gdzie wszystko jest na swoim miejscu. Dlatego właśnie należy wziąć pod uwagę zakup szafki RTV.